Hakkımızda

hakkinda-fotoFirmamız 1994 yılında kurulan Umur Orman Ürünleri San. Ltd. Şti' den doğan yeni bir ahşap markası olarak bugüne kadar pek çok yapı ve projelere imzasını atmıştır.

Çalışma prensibini kesinlikle müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olup, daima çizgisini korumaktadır. Firmamız ahşap yapı sektöründe özellikle marmara bölgesi ve çevresinde hizmet kalitesi ile sektörde önemli bir yere sahiptir.

Çok çeşitli ürün yelpazesini de bünyesinde barındıran ahşapzade, ahşap ev, kütük ev, bungolov ev, kamelya, kış bahçesi, pergole, oturma bankları, hazır mutfak, ahşap kapı pencere, sauna gibi birçok ürün çeşidinin üretimini yapmaktadır.

Müşterilerine güven veren ve kaliteli hizmet vermekte bulunuyor.

Ahşap mobilya dekorasyon alanında işyeri dekorasyonu, ofis dekorasyonu, bar dekorasyonu, restoran dekorasyonu, villa dekorasyon işlerinde , mimari tasarım, dizayn, üretimi ve uygulamaları.


'' Ahşapın sıcaklığı, sağlığı ve zarafeti ile yaşadığınız mekanları size özel kılalım ''

'' Sıradışı Tasarımlar, Güvenilir ve Kaliteli Üretim ''

bottom-banner

Ahşapzade, Ahşap evler, ahşap bungalov, kütük ev, ahşap kulübeler, ahşap oyun parkları, ahşap çocuk oyun evleri, ahşap kamelyalar,
ahşap oturma grupları, ahşap piknik masaları, ahşap bank, ahşap köpek kulübesi, ahşap mimari konularında tasarım, üretin ve satış yapmaktadır.
İstanbul, Kocaeli , Sakarya, Sapanca, Kartepe başta olmak üzere, tüm Türkiyeye hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım  360 TASARIM